Warning: Creating default object from empty value in /home/karczu/domains/uploaduj.com/public_html/blog/wp-content/themes/headlines/functions/admin-hooks.php on line 160

[Sponsorowane] Mamfirme.pl

Jeśli szukasz taniej strony internetowej, którą będziesz mógł stworzyć bez pomocy informatyka jest to serwis dla Ciebie. Znajdziesz tam ponad 1000 wzorów stron. Szablony są posegregowane pod kątem każdej branży. 

Strony wwww na mamfirme.pl wyposażone są w system CMS który, umożliwia samodzielne zarządzanie treścią strony w dowolnym momencie jeśli tylko posiadasz komputer i dostęp do internetu. 

Za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego z łatwością można zmieniać: zdjęcia, nagłówki, dodać własne logo, edytować cały tekst, dodawać elementy za pomocą kodu html, czy java script, dodawać banery (również reklamowe), zmieniać ilość zakładek oraz podstron oraz wiele wiele innych. Na swojej stronie możesz również zamieścić odnośnik do Fanpage z Facebooka Twojej firmy, czy guzik "Lubię to" .

untitled

Jeśli po uzupełnieniu szablonu dojdziesz do wniosku, że jednak wolisz zmienić go na inny – robisz to bez żadnych konsekwencji, wszystkie dane zostaną przeniesione na nowy szablon. Firma na życzenie klienta wykonuje również bardziej zaawansowane poprawki graficzne np. zmiana tła.

Do strony możesz dodać nawet 10 wersji językowych! 

Pierwsze 7 dni to zupełnie darmowy okres testowy podczas, którego możesz sprawdzić jakie są możliwości edytora dopiero później decydujesz się (lub nie) na wykupienie abonamentu.

Usługi Serwisu mamfirme.pl dostępne są w trzech atrakcyjnych planach abonamentowych. W każdym abonamencie znajduje się hosting (czyli miejsce na serwerze dla Twojej strony), domena, możliwość tworzenia strony za pomocą panelu CMS, a dla osób chcących dodatkowo promować swoją stronę w internecie reklama Google Adwords, czyli pozycjonowanie po przez linki sponsorowane.

Sprawdź szczegóły tutaj

Oprócz tworzenia stron internetowych na mamfirme odnajdziesz wiele dodatkowych usług zaczynając od pomocy przy wpisie do map Google przez sklep internetowy kończąc na poczcie e-mail skonfigurowanej z domeną (adres poczty po konfiguracji po znaku @ posiada adres www np. biuro@moja-domena.pl).

Dodatkowo portal oferuje pomoc konsultantów przez telefon, e-mail oraz czat, który jest dostępny od 8 rano aż do 24 nie rzadko również w weekendy.

Reasumując jeśli potrzebujesz kompleksowych rozwiązań za przystępną cenę to powinieneś wypróbować ten portal.

 

Wpis sponsorowany przez firmę Ceferty sp. z o.o. sp. k.

 

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

O Karczu

Założyciel forum Uploaduj.com oraz pomysłodawca i właściciel serwisów ShareBay.net oraz BlogLock.net. W kuluarach mówi się, że cały majątek przepuścił na kebaby. Cierpi na mephobię.

Nie ma jeszcze komentarzy... Bądź pierwszy!