Warning: Creating default object from empty value in /home/karczu/domains/uploaduj.com/public_html/blog/wp-content/themes/headlines/functions/admin-hooks.php on line 160

ExSite Comment Target – automatyczne komentowanie na ExSite

 

Uwaga! Opisywane poniżej narzędzie można zakupić tutaj: http://sklep.uploaduj.com/tag/exsite-comment-target

 

Dziś chciałbym przedstawić Wam najnowszy program ze stajni Pietrasa – naszego forumowego programisty. Jest to… bot do automatycznego dodawania komentarzy do publikacji w portalu ExSite.pl. Pierwszą część tego wpisu poświęce mojej ocenie aplikacji, natomiast druga stanowić będzie opis poszczególnych opcji programu.

 

Moje doświadczenia

Programu miałem przyjemność używać troszkę wcześniej niż reszta i muszę przyznać, że moje oczekiwania spełnił znakomicie. Starania autora aplikacji sprawiły, że program sprosta oczekiwaniom każdego, kto ceni sobie szybkość działania i prostotę. Na początku miałem niejako wpływ na funkcje programu, dlatego moje sugestie miały na celu osiągnięcie jak największej liczby możliwości, przy zachowaniu szybkości działania owego. Myślę, że dzieło Pietrasa jest rewolucyjne, gdyż nie spotkałem się jeszcze z takim programem wypuszczonym na szerokie wody. Być może rdzenni użytkownicy ExSite mają podobne narzędzie, natomiast na pewno ich narzędzia nie mają takiego potencjału jak opisywane przezemnie. Dodatkowo Pietras oferuje wsparcie techninczne swojego produktu, a ten fakt połączony z aktualizacjami ustanawia to oprogramowanie bezkonkurencyjnym i wartym swojej ceny. Co do samej ceny, która może wydawać się dość wysoka, to myślę, że korzystając z tego programu poniesione koszty zwrócą się w dość szybkim tempie, dlatego uważam, że to bardzo dobra inwestycja.

Podsumowując, jeśli chcesz skomentować dużą liczbę artykułów w krótkim czasie to narzędzie jest dla Ciebie stworzone :).

 

Opis możliwości i krótka prezentacja

Rozumiem potrzeby współczesnego konsumenta i fakt, że każdy chce się zapoznać z programem przed zakupieniem, dlatego poniżej prezentuję możliwości programu wraz z zrzutami ekranu jego interfejsu.

 

Po uruchomieniu aplikacji wita nas okienko, w którym należy wpisać swój klucz klienta otrzymany na mejla po zakupie programu.

logowanie-2

Uwaga! Jeśli wpisujesz klucz pierwszy raz najpierw musisz kliknąć Register, a następnie Login. Jeśli rejestracja przebiegła pomyślnie Twoim oczom powinien ukazać się komunikat:

komunikat

W zasadzie możesz już zacząć pracę z programem. Jest on podzielony na trzy karty. Poniżej ich opis i ss-y.

Info o autorze, gdzie znajduje się aktualny e-mail wirtuoza kodu, czyli Pietrasa.

kontakt-info

 

Ustawienia – karta, która pozwala na skonfigurowanie programu wedle własnych potrzeb. Poniżej wyjaśniam znaczenie poszczególnych rubryczek.

ustawienia

Kategorie – wpisujesz tutaj tylko te kategorie, które program ma przeglądać w poszukiwaniu nowych newsów by dodać komentarze. To jak zapiszesz poszczególne kategorie jest istotne i ma to być zrobione tak jak na zrzucie, czyli po prostu kopiujemy część linku z przeglądarki. Dla kategorii Albumy i Single będzie to: muzyka_mp3/mp3-albumy-i-single.

Login i hasło chyba nie wymagają tłumaczenia :).

Czas – jest to chwila jaką dajecie programowi na rozpoznanie sytuacji. Prościej rzecz ujmując program odczeka (w moim przypadku) 30 sekund zanim doda pierwszy komentarz po naciśnięciu Start. Sugerowana przez autora pauza to 60 sekund.

Treść – treść komentarza. Pamiętać tutaj należy, iż na EXS komentarz nie może być krótszy niż trzy znaki.

ID największego komentarza – w tym polu ustalamy, do którego miejsca w danym newsie bot ma dodawać komentarze. U mnie jest ustawione na piąty komentarz, co oznacza, że jeśli w chwili, kiedy bot przegląda daną publikację jest pod nią 6 komentarzy, to on już tam mojego nie dodaje.

Po ustawieniu wszystkiego śmiało możemy kliknąć na Zapisz, a następnie na Start i program zacznie pracę.

 

Pozostała nam jedna karta. Jest nią baza linków, gdzie program gromadzi dodane dotychczas linki. W każdej chwili możemy je skopiować i podejrzeć, czy faktycznie je dodał, natomiast dla mnie łatwiej jest podejrzeć je przez profil za pośrednictwem odpowiedniego przycisku na stronie. Wygląda ona tak:

linki

 

Podsumowując, jeśli chcesz w znacznym stopniu ułatwić swoją pracę i niewątpliwie podnieść zarobki ten program jest dla Ciebie.

 

Uwaga! Opisywane powyżej narzędzie można zakupić tutaj: http://sklep.uploaduj.com/tag/exsite-comment-target

 

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

Nie ma jeszcze komentarzy... Bądź pierwszy!