Warning: Creating default object from empty value in /home/karczu/domains/uploaduj.com/public_html/blog/wp-content/themes/headlines/functions/admin-hooks.php on line 160

BlogLock.net, czyli darmowa platforma blogowa WordPress zintegrowana z PPA

Do niedawna większości Earnerów wydawało się, że na rynku PPA już niewiele można zrobić, aby jeszcze bardziej ułatwić zarabianie. Chciałoby się zacytować słynne powiedzenie, że w takich sytuacjach przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da. I robi to. Skromność i uczciwość mi jednak nie pozwala, bo ja już od dawna wiedziałem, że jednak się da. Zwłaszcza, że pierwsze pomysły na stworzenie BlogLocka miałem już około rok temu. Wtedy jednak rynek PPA nie był jeszcze zbyt rozwinięty i "wiele można było jeszcze zrobić". Teraz, kiedy to podobno limit możliwych innowacji na rynku PPA został wyczerpany, a "jedynym" kierunkiem rozwoju stało się upodabnianie serwisów PPA do sieci afiliacyjnych postanowiłem wkroczyć i pokazać, że jednak jest inaczej. Wystarczy przecież wejść na dowolne forum, aby zobaczyć jak wiele powtarzających się problemów mają użytkownicy PPA, stworzyć z nich potrzebę, a następnie naprzeciw tej potrzebie wyjść. 

Tak, właśnie o to chodzi w powiedzeniu "wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów". Nie chodzi robienie czegoś, czego oczekują (lub czego mogliby się spodziewać), a zaspokojenie potrzeb, o których oni nawet by nie pomyśleli, że mogą je mieć od tego podmiotu i w ten sposób zaspokojone. Taka mała lekcja przy okazji startu tego projektu :)

Myślę, że mi się udało. 

 

Mam jednak tyle pracy, że nie mam już siły tworzyć autorskiego opisu, więc pozwolę sobie wkleić ten, który być może część z Was już widziała:

 

 

bloglock-logo2.png

 

BlogLock.net to innowacyjna na rynku darmowa platforma blogowa WordPress, która w pełni zintegrowana jest z PPA.

 

Oznacza to, że jednym kliknięciem w edytorze teksu możecie stworzyć sobie gatewaya, a jego ustawienia, statystyki leadów oraz samo zlecanie wypłat macie dostępne bezpośrednio w panelu admina na Waszym blogu!

 

 

Film poglądowy pokazujący "jak to działa":

 

 

 

…oznacza to więc, że nie tylko w kilka sekund możeecie stworzyć sobie bloga zupełnie za darmo, ale także mieć na nim wszystkie funkcjonalności serwisów PPA w zasięgu jednego kliknięcia!

 

Zyskujemy więc nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale też niezwykłą wygodę, gdyż w końcu mamy wszystko w jednym miejscu!

 

 

 

5 6 2  

3 7 8 

1 4 9

 

 

 

Dlaczego warto zarabiać na BlogLock.net?

 

 

- założenie własnego bloga to niespełna 30 sekund!

zupełnie za darmo, bez żadnych kosztów hostingu i domeny, bez obaw o limity, bez wymaganej wiedzy z zakresu instalacji i konfiguracji WordPressa!

 

 

- dodanie gatewaya do wpisu to zaledwie 1 kliknięcie!

od dziś nie musisz bawić się w żmudne uploadowanie plików lub skomplikowane wdrażanie awaryjnych gatewayów – 1 klik i masz!

 

 

- zarobki śledzisz bezpośrednio w panelu admina na blogu!

zapomnij wreszcie o "skakaniu" pomiędzy kartami przeglądarki pomiędzy swoim blogiem, a serwisem PPA – teraz masz wszystko w jednym miejscu!

 

 

- masz dostęp do ponad 2 tysięcy themów!

udostępniamy Wam nie tylko standardowe themy WordPressa, ale także themy premium, m.in. od ElegantThemes – zupełnie za darmo i w 100% legalnie!

 

 

- szeroka gama adresów do wyboru!

założyć możesz u nas bloga w subdomenie jednego z poniższych adresów:

 

*.bloglock.net*.lock24.net*.gamespress.net*.filespress.net, *.hackspress.net, *.gem24.net, *.streams24.tv, *.movie24.tv oraz *.sharest.org!

 

Kolejne adresy będą sukcesywnie dodawane, pracujemy także nad funkcjonalnością podpinania własnych domen do blogów u nas założonych!

 

 

- pewny zarobek i pewne wypłaty!

doświadczenie w branży pozwoliło uniknąć nam wielu problemów, z którymi borykają się inne tego typu start-upy!
 
 
Wypłaty expresowe realizujemy do 5 dni od momentu zlecenia, natomiast wypłaty standardowe w systemie NET15 poprzez PayPal lub Przelew Bankowy (możliwość podpisania z nami umowy o dzieło) po uzbieraniu $15 na koncie!
 
Dla najlepszych Earnerów przewidujemy możliwość negocjacji lepszych, szczególnych warunków w serwisie!

 

 

 

 

Dołącz do BlogLock.net już teraz – stwórz bloga i ciesz się funkcjami serwisu PPA dostępnymi bezpośrednio z poziomu jego panelu admina!

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

http://bloglock.net 

 

 

 

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

O Karczu

Założyciel forum Uploaduj.com oraz pomysłodawca i właściciel serwisów ShareBay.net oraz BlogLock.net. W kuluarach mówi się, że cały majątek przepuścił na kebaby. Cierpi na mephobię.

Nie ma jeszcze komentarzy... Bądź pierwszy!